שירות לכל חלקי הארץ

מכונה ליישור רצפות בטון

LIGCHINE MAX PRO 220

מכונה זו פותחה בשנת 2017,ומצוידת בטכנולוגיה המתקדמת והעדכנית ביותר שזמינה בימינו.
דור חדש זה של מכונה מונחית לייזר, היא פרי פיתוח של שנים, ואחד מיתרונותיה הרבים, הוא משקלה היחסית נמוך, 2.4 טון, כאשר המקבילה שלה של חברת somero שוקלת 6.5 טון, ואינה מתאימה ליציקת גגות/רצפות לוח'דים.
זאת המכונה הראשונה בעלת טובה מסתובבת 360 מעלות, וכן מערכת 4x4 שבנוסף להיגוי קידמי, כל ציר הגלגלים מסתובב 360 מעלות.
תכונה זו חוסכת זמן עבודה רב, כשר תמרון במקומות קטנים, וכשר כיסוי מקסימלי עד ליציאה משדה היציקה. מכונה זו מצוידת בראש באורך 3.80 מטר, מונחה לייזר, עם מערכת מתזים, מוט הידראולי וויברטור חדש וחזק יותר, זרוע מנוף קדמי באורך 6 מטר, בעל קצב  כיסוי של 20 מ"ר לגריפה אחת, ו650 מ"ר בשעת עבודה..
מכונה זו פועלת ע"י שלט רחוק, מה שמאפשר עמידה קרובה מאוד בשדה היציקה לכיוון ודיוק מירבי.

מכונה ליישור רצפת בטון - המדריך השלם

רצפת הבטון שלכם מלאה בכתמים וסדקים שונים ואינה נראית נעימה לעין כפי שהייתה פעם? ייתכן כי תצטרכו לרכוש מכונה ליישור רצפת בטון על מנת שתוכלו לסדר את העניין. בכתבה זו, החלטנו לעשות לכם סדר בבלאגן ולהסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת אודות בחירת מכונה ליישור רצפת בטון, הצורך בה, יתרונות השימוש במכונה זו וכל הסובב סביב נושא זה.


יתרונות של מכונה ליישור רצפת בטון


• דיוק מקסימלי - מכונה ליישור רצפת בטון בדרך כלל תהיה מבוססת על מערכות בקרת לייזר, כאשר השימוש באלו מבטיח דיוק מקסימלי שייתן את התוצאה הטובה ביותר הניתנת להשגה.


• פרודוקטיביות - בעת עבודה עם מכונה מדויקת ואיכותית שתאפשר לכם לבצע יישור רצפת בטון בצורה הנכונה תוכלו ליהנות מפרודוקטיביות שלא ראיתם כמותה שכן, שימוש במכונה ייעודית היא ללא כל ספק אחת הדרכים המומלצות בהן תוכלו לבצע יישור רצפת בטון.


• חיסכון בעבודה - יישור רצפת בטון זוהי אינה משימה קלה כלל, אם כי כאשר אתם עורכים שימוש במכונה ייעודית תוכלו לחסוך מאמצים רבים ובכך בעצם גם לחסוך זמן רב ואנרגיות רבות. 


תחזוקת בטון - איך מבצעים?


לאחר שהבנתם כל מה שצריך לדעת אודות מכונה ליישור רצפת בטון, כעת תצטרכו להבין כיצד לתחזק את רצפת הבטון שלכם כראוי. ובכן, מאחר והבטון הוא חומר סופג אשר סופח אליו נוזלים, הדבר מוביל לכך שכתמים נוצרים בו בקלות, כך שחשוב לתחזק את רצפת הבטון שלכם על מנת שתישאר נעימה למראה. לשם כך, מומלץ לערוך ליטוש בטון אחת לשנתיים או לחילופין, בכל פעם שאתם מבחינים בכתמים ושריטות אשר נוצרים בשנית. אחרי שסיימתם לערוך שימוש של מכונה ליישור רצפת בטון, כדאי מאוד לבצע תחזוקה של הבטון על ידי ניקיון של מים וסבון בלבד. 

logo בניית אתרים