שירות לכל חלקי הארץ

מכונה להחלקת בטון הליקופטר כפול להחלקה סופית WHITEMAN STX6H

STS6H

הליקופטר כפול להחלקה סופית.
דגם זה הינו המתקדם בעולם מסוגו, בעל שטח כיסוי מקסימלי, 6 להבים, 1.60 מטר קוטר לכל מניפה, 1.6 טון משקל עצמי, מנוע קובוטה  טורבו דיזל 70hp בעל משאבה הידראולית עם חיישן עומס אקטיבי,היגוי הידראולי עם ידיות, מערכת סנכרון להבים ב2 הרוטורים.
כאמור, הכלי האיכותי והיקר ביותר מסוגו.


בטון מוחלק - המדריך השלם 


כאשר אתם עורכים עיצוב בית, אחת הבחירות החשובות ביותר שתצטרכו לערוך היא בחירת החיפוי שישמש אתכם עבור הרצפה שלכם. ובכן, כולם מכירים באפשרויות הרגילות של ריצוף על ידי מרצפות שונות או לחילופין, על ידי חיפוי של פרקט. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם אודות שיטת חיפוי שונה שנקראת בטון מוחלק, שיטה שצריך בשבילה מכונה להחלקת בטון. 


מכונה להחלקת בטון - איך זה עובד?


בטון הוא בעצם מעין חומר חזק ועמיד מאוד. על כן, משתמשים בבטון על מנת ליצוק את עמודי התמיכה של הבית, החל מהתקרה ועד לחדר הביטחון. בשנים האחרונות, שימוש בבטון לצרכי עיצוב של הבית הופך להיות יותר נפוץ, כאשר לרוב עורכים שימוש בבטון לבן שמוסיפים לו אבקת פיגמנט. אחת מצורות השימוש הנפוצות ביותר בבטון אדריכלי היא בטון מוחלק, שיטה שלשמה צריך לבחור מכונה להחלקת בטון. למעשה, יציקת בטון מוחלק מתבצעת רק על פני רצפת המבנה, זאת מאחר ויש צורך לתחום את יציקת הבטון בתבנית עם טפסנות מוטות ברזל. לאחר סיום יציקת הבטון, מכונה להחלקת בטון נכנסת לתמונה, כאשר מכונה זו ידועה גם בשם "הליקופטר". למעשה, מכונה זו גורמת להחלקתו של הבטון וכן גם לליטושו ויצירת דוגמאות שונות, כך שיהיה תוצר נהדר שמביא מראה אסתטי ומושך לעין. 


שורה תחתונה


בטון מוחלק הוא בהחלט פתרון נהדר אותו ניתן ליישם במגוון רחב מאוד של דרכים, בין אם מדובר על הבית שלכם או על החצר הביתית שלכם. כמו כן, חשוב להדגיש כי בטון הוא חומר חזק מאוד אשר אחזקתו נחשבת לפשוטה למדי, זאת בעוד כי הוא יתאים למגוון שימושים - החל מרצפת בטון מוחלק ועד לשביל בטון מוחלק, כאשר על מנת לבצע את כל אלו תצטרכו לערוך שימוש של מכשיר ההליקופטר. 


logo בניית אתרים